Hoppa till sidans innehåll

Domarlista


DOMARLISTA 18/19

   Tänk på att vara plats senast 20 min  innan match-start
     
             
OKTOBER:   LAG: HALL DOMARE 1 DOMARE 2  
             
Sö 14/10 11:15 HK Lidköping 1 - IF Hallby HK F 13:1 TH 1  Petter  Pontus DJ HS
12:25 IF Hallby HK - KFUM Trollhättan 1A F 13:1 TH 1  Petter  Pontus DJ HS
13:35 HK Lidköping 1 - KFUM Trollhättans IA F13 F 13:1 TH 1  Petter  Pontus

DJ HS

Sö 14/10 14:20 HK Lidköping 1 - HK Guldkroken Hjo F 12:1 TH 2     AF HS
Sö 14/10 15:45 HK Lidköping 1 - HK Guldkroken Hjo F 12:1 TH 2     AF HS
             
Lö 27/10 11:15 HK Lidköping F10 2 - IFK Bankeryd F 10:2 TH 1  Emma L  Elina AF
12:25 IFK Bankeryd - HK Brätte F 10:2 TH 1  Emma L  Elina AF
13:35 HK Lidköping F10 2 - HK Brätte F 10:2 TH 1  Emma L  Elina AF
             
Sö 28/10 11:00 HK Lidköping F16 - Skåre HK F 16 TH 1  Niklas  SJ HS
Sö 28/10 11:15 HK Lidköping 2 - HK Lidköping 1 F 13:2 A-hallen   DENNA MATCH ÄR INSTÄLLD  
12:25 HK Lidköping 1 - IFK Bankeryd F 13:2 A-hallen  Thea Forsell  Nora Andersson DJ
13:35 HK Lidköping 2 - IFK Bankeryd F 13:2 A-hallen  Thea Forsell  Nora Andersson DJ
             
Sö 28/10 14:50 HK Lidköping P14 - IFK Skövde HK 1 P 14 A-hallen  Anton  Axel HS
             
             
NOVEMBER:            
             
Lö 10/11 10:15 HK Lidköping F10 1 - HK Guldkroken Hjo F 10:1 A-hallen  Elisa  Sandra AF
Lö 10/11 11:25 HK Guldkroken - Vårgårda IK F 10:1 A-hallen  Elisa  Sandra AF
Lö 10/11 12:35 HK Lidköping F10 1 - Vårgårda IK F10 F 10:1 A-hallen  Elisa  Sandra AF
Lö 10/11 12:20 HK Lidköping P14 - IFK Karlsborg P 14 TH 1  Samuel  Blomberg HS
Lö 10/11 13:45 HK Lidköping 1 - Skövde HF Röd F 12:1 A-hallen  Maja H  Tiril DJ
Lö 10/11 14:55 Skövde HF Röd - IF Hallby HK F 12:1 A-hallen  Maja H  Tiril DJ
Lö 10/11 16:05 HK Lidköping 1 - IF Hallby HK F 12:1 A-hallen  Maja H  Tiril DJ
             
Sö 11/11 11:25 HK Country 2 – HK Lidköping P 10 TH 1  Emanuel  Oskar AP
Sö 11/11 12:35 HK Lidköping – HK Country 2 P 10 TH 1  Emanuel  Oskar AP
Sö 11/11 13:50 HK Lidköping - Skara HF F 14:1 TH 1  Fredrik D   DJ
  .          
Lö 17/11 11:15 HK Lidköping P11 - IFK Bankeryd P 11 TH 1  Theo  Isak AP
Lö 17/11 12:25 IFK Bankeryd - IFK Skövde HK 2 P 11 TH 1  Theo  Isak AP
Lö 17/11 13:35 HK Lidköping P11 - IFK Skövde HK 2 P 11 TH 1  Theo  Isak AP
To 22/11 18:00 HK Lidköping F16 - Mariestads AIF F 16 TH 1  Nissen  Holt HS
Lö 17/11 13:15 HK Lidköping 1 - KFUM IK Ulricehamn F 11:1 TH 2  Ebba  Emma M AF
Lö 17/11 14:25 KFUM Ulricehamn - Alingsås HK 2 F 11:1 TH 2  Ebba  Emma M AF
Lö 17/11 15:35 HK Lidköping 1 - Alingsås HK 2 F 11:1 TH 2  Ebba  Emma M AF
             
Sö 18/11 10:15 HK Lidköping 2 - Tibro HK F 11:2 TH 1  Jossan  Emelie AF
Sö 18/11 11:25 Tibro HK - HK Country F 11:2 TH 1  Jossan  Emelie AF
Sö 18/11 12:35 HK Lidköping 2 - HK Country F 11:2 TH 1  Jossan  Emelie AF
             
Ti 20/11 19:10 HK Lidköping P14 - IFK Skövde HK P05 P 14 A-hallen  Måns  Filip HS
             
Lö 24/11 13:15 HK Lidköping F10 2 - HK Lidköping F10 1 F 10:2 TH 2  Emma L  Nathalie AF
             
Sö 25/11 10:15 HK Lidköping 1 - Tibro HK F 13:1 TH 1  Maja N  Anna H DJ
Sö 25/11 11:25 Tibro HK - Skara HF F 13:1 TH 1  Maja N  Anna H DJ
Sö 25/11 12:35 HK Lidköping 1 - Skara HF F 13:1 TH 1  Maja N  Anna H DJ
             
DECEMBER:            
             
Lö 1/12 11:15 HK Lidköping 1 - Tibro HK F 12:1 TH 1  Linn  Thelma DJ
12:25 Tibro HK - IFK Bankeryd F 12:1 TH 1  Linn  Thelma DJ
13:35 HK Lidköping 1 - IFK Bankeryd F 12:1 TH 1  Linn  Thelma DJ
             
Sö 2/12 12:15 HK Lidköping - IF Hallby HK F 14:1 TH 1  Alva  Victoria DJ
13:25 IF Hallby HK - IFK Bankeryd F 14:1 TH 1  Alva  Victoria DJ
14:35 HK Lidköping - IFK Bankeryd F 14:1 TH 1  Alva  Victoria DJ
             
Lö 8/12 10:50 HK Lidköping F16 - Skara HF VIT F 16 A-hallen  Fredrik Dunälv
 ????? HS
Lö 8/12 10:45 HK Lidköping P11 - Vårgårda IK P11 P 11 TH 1  INSTÄLLD INSTÄLLD AP
11:55 Vårgårda IK - Falköpings AIK HK P 11 TH 1 INSTÄLLD INSTÄLLD AP
13:05 HK Lidköping P11 - Falköpings AIK HK P11 P 11 TH 1  Martin  Max AP
SÖ 9/12 15:50
HK Lidköping P14 - Borås HK 84 P 14 TH 1  Fredrik Dunälv   HS
             
Lör 8/12 13:15 HK Lidköping P12 - KFUM Trollhättans IA P12 2 P 12 TH 2  Gabriel Corsini  Hannes Andersson AP
14:25 KFUM Trollhättans IA - Alingsås HK 3

P 12

TH 2  Gabriel Corsini  Hannes Andersson AP
15:35 HK Lidköping P12 - Alingsås HK 3 P 12 TH 2  Gabriel Corsini  Hannes Andersson AP
             
Sö 9/12 10:15 HK Lidköping 1 - IFK Bankeryd F 11:1 TH 2  Jossan  Emelie  AF
11:25 IFK Bankeryd - Skövde HF Vit F 11:1 TH 2  Jossan  Emelie  AF
12:35 HK Lidköping 1 - Skövde HF Vit F 11:1 TH 2  Jossan  Emelie  AF
             
Sö 9/12 11:55 HK Lidköping - IF HV Tidaholm  P 10 TH 1      AP
13:05 HK Lidköping - IF HV Tidaholm P 10 TH 1      AP
             
Lö 15/12 11:15 HK Lidköping 2 - Alingsås HK 2 F 13:2 TH 2  Viktor SandJohansson  Isak Lövkvist  DJ
12:25 Alingsås HK 2 - Skövde HF Vit F 13:2 TH 2  Viktor  Isak  DJ
13:35 HK Lidköping 2 - Skövde HF Vit F 13:2 TH 2  Viktor  Isak  DJ
             
Sön 16/12 11:15 HK Lidköping 1 - Skövde HF Grön 07 F 12:1 TH 2  Stina  Clara  DJ
12:25 Skövde HF Grön - KFUM Trollhättan 2 F 12:1 TH 2  Stina  Clara  DJ
13:35 HK Lidköping 1 - KFUM Trollhättan 2 F 12:1 TH 2  Stina  Clara  DJ
             
Sön 16/12 11:15 HK Lidköping 2 - IFK Bankeryd F 11:2 A-hallen
 Emma M
 Sandra  AF
12:25 IFK Bankeryd - Skara HF F 11:2 A-hallen
 Emma M
 Sandra  AF
13:35 HK Lidköping 2 - Skara HF F 11:2 A-hallen
 Emma M
 Sandra  AF
             
Lö 22/12 11:15 HK Lidköping P13 - KFUM IK Ulricehamn P 13 TH 1  Petter  Robin HS
12:25 KFUM IK Ulricehamn - IFK Skövde HK 1 P 13 TH 1  Petter  Robin HS
13:35 HK Lidköping P13 - IFK Skövde HK 1 P 13 TH 1  Petter  Robin HS
Lö 22/12 11:50 HK Lidköping P14 - HK Guldkroken Hjo P 14 A-hallen  Måns  Filip HS
             
JANUARI            
             
Lö 12/1 10:15 HK Lidköping P12 - KFUM Trollhättans IA P12 2 P 12 A-hallen  Hannes  Gabriel  AP
11:25 KFUM Trollhättans IA - IFK Skövde HK P 12 A-hallen  Hannes  Gabriel  AP
12:35 HK Lidköping P12 - IFK Skövde HK P 12 A-hallen  Hannes  Gabriel  AP
             
Sö 13/1 11:45 HK Lidköping F10 1 - Skövde HF Vit F 10:1 TH 1  Elisa  Nathalie  AF
12:55 Skövde HF Vit - Skara HF Vit F 10:1 TH 1  Elisa  Nathalie  AF
14:05 HK Lidköping F10 1 - Skara HF VIT F 10:1 TH 1 Elisa  Nathalie  AF
Sö 13/1 15:20 HK Lidköping F16 - HK Brätte F 16 TH 1  Måns  Filip HS
             
Lö 19/1 10:15 HK Lidköping 1 - Falköpings AIK HK F12 1 F 12:1 TH 1  Thea C  Sofia DJ
11:25 Falköpings AIK HK 1 - Skara HF Vit F 12:1 TH 1  Thea C  Sofia DJ
12:35 HK Lidköping 1 - Skara HF VIT F 12:1 TH 1  Thea C  Sofia DJ
Lö 19/1 11:50 HK Lidköping P14 - IFK Bankeryd P 05 P 14 A-hallen  Nissen  Holt HS
Lö 19/1 13:15 HK Lidköping 1 - Skövde HF Röd F 13:1 TH 2  Emma B  Thea C DJ
14:25 Skövde HF röd - Skövde HF Vit F 13:1 TH 2  Emma B  Thea C DJ
15:35 HK Lidköping 1 - Skövde HF Vit F 13:1 TH 2  Emma B  Thea C DJ
Lö 19/1 13:45 HK Lidköping F10 1 - KFUM IK Ulricehamn F 10:1 TH 1  Ebba  Elina AF
14:55 KFUM IK Ulricehamn - HK Brätte F 10:1 TH 1  Ebba  Elina AF
16:05 HK Lidköping F10 1 - HK Brätte F 10:1 TH 1  Ebba  Elina AF
             
Sö 20/1 10:45 HK Lidköping 2 - Skövde HF Röd F 11:2 TH 2  Emma M  Emma L AF
11:55 Skövde HF Röd - HK Lidköping 1 F 11:2 TH 2  Emma M  Emma L AF
13:05 HK Lidköping 2 - HK Lidköping 1 F 11:2 TH 2  Emma M  Emma L  AF
Sö 20/1 11:15 HK Lidköping - Borås HK 84 F 14:1 TH 1  Viktoria  Alva DJ
12:25 Borås HK 84 - Skövde HF Blå F 14:1 TH 1  Viktoria  Alva DJ
13:35 HK Lidköping - Skövde HF Blå 05 F 14:1 TH 1  Viktoria  Alva DJ
             
Lö 26/1 10:45 HK Lidköping - HP Skövde 90 P 10 TH 1      
11:55 HP Skövde 90 - Alingsås HK 2 P 10 TH 1      
13:05 HK Lidköping - Alingsås HK 2 P 10 TH 1      
FEBRUARI            
             
Lö 2/2 11:15 HK Lidköping F10 2 - Skövde HF Röd F 10:2 TH 1  Sandra  Elisa AF
12:25 Skövde HF Röd - KFUM IK Ulricehamn F 10:2 TH 1  Sandra  Elisa AF
13:35 HK Lidköping F10 2 - KFUM IK Ulricehamn F 10:2 TH 1  Sandra  Elisa AF
             
Sö 3/2 11:15 HK Lidköping 2 - Tibro HK F 11:2 TH 2  Emelie  Jossan AF
12:25 Tibro HK - Skövde HF Röd F 11:2 TH 2  Emelie  Jossan AF
13:35 HK Lidköping 2 - Skövde HF Röd F 11:2 TH 2  Emelie  Jossan AF
Sö 3/2 14:20 HK Lidköping P14 - HK Country P 14 TH 1  Samuel  Blomberg HS
Sö 3/2 10:45 HK Lidköping 2 - KFUM Trollhättans IA F13 F 13:2 TH 1  Clara K  Emma J DJ
11:55 KFUM Trollhättan IA - Falköpings AIK HK 1 F 13:2 TH 1  Clara K  Emma J DJ
13:05 HK Lidköping 2 - Falköpings AIK HK 1 F 13:2 TH 1  Clara K  Emma J DJ
Sö 3/2 15:50 HK Lidköping F16 - Skövde HF Grön F 16 TH 1  Samuel  Blomberg HS
             
To 7/2 18:45 HK Lidköping - IFK Skövde P 10 DLG  Isak Lövkvist  Martin Westlin AP
             
Lö 9/2 10:45 HK Lidköping P12 - IFK Skövde HK P 12 TH 1     AP
11:55 IFK Skövde HK - IF HV Tidaholm P 12 TH 1     AP
13:05 HK Lidköping P12 - IF HV Tidaholm- Handboll U12 P 12 TH 1     AP
Lö 9/2 11:45 HK Lidköping P13 - IFK Mullsjö Handboll P 13 A-hallen  Niklas  SJ HS
             
Sö 24/2 10:45 HK Lidköping P 13 - Skara HK   Trä 1 Anton Axel HS
11:55 Skara HK - Skara HK Gul   Trä 1 Anton Axel HS
13:05 HK Lidköping P 13 - Skra HK Gul   Trä 1 Anton Axel HS
             
On  27/2  18:00
HK Lidköping - Skara HF F 14:1 A     DJ
             
MARS            
             
Lö 2/3 10:50 HK Lidköping P14 - Skara HK P 14 A-hallen  Samuel  Blombertg HS
Lö 2/3 10:15 HK Lidköping - Mariestads AIF P 10 TH 1     AP
11:25 Mariestads AIF - IFK Skövde HK 2 P 10 TH 1     AP
12:35 HK Lidköping - IFK Skövde HK 2 P 10 TH 1     AP
Lö 2/3 13:45 HK Lidköping P11 - IFK Karlsborg P 11 TH 1     AP
14:55 IFK Karlsborg - HK Country P 11 TH 1     AP
16:05 HK Lidköping P11 - HK Country P 11 TH 1     AP
Lö 2/3 15:20 HK Lidköping F16 - Mariestads AIF F 16 A-hallen  Fredrik Dunälv
 ?????? HS
             
Sö 3/3 10:15 HK Lidköping F10 2 - HK Lidköping F10 1 F 10:2 A-hallen  Ebba  Elina AF
Sö 3/3 10:45 HK Lidköping 1 - KFUM Trollhättans IA F11 F 11:1 TH 1  Emma LJohn  Nathalie AF
11:55 KFUM Trollhättan - Tibro HK F 11:1 TH 1  Emma L  Nathalie AF
13:05 HK Lidköping 1 - Tibro HK F 11:1 TH 1  Emma L  Nathalie AF
Sö 3/3 13:45 HK Lidköping P12 - HK Guldkroken Hjo P 12 A-hallen  Hansson  Daniel AP
14:55 HK Guldkroken Hjo - Skara HK P 12 A-hallen  Hansson  Daniel AP
16:05 HK Lidköping P12 - Skara HK P 12 A-hallen  Hansson  Daniel  AP
Sö 3/3 14:15 HK Lidköping P13 - Skara HK P 13 TH 1  Niklas  SJ HS
             
Sö 10/310:45  HK Lidköping - KFUM Ulriceh.
 P 13 TH 1      HS
Sö 10/3 11:55  KFUM Ulriceh. - IFK Skövde
 P 13 TH 1      HS
Sö 10/3 13:05  HK Lidköping - IFK Skövde
 P 13 TH 1      HS
             
Ti 12/3  19:15
 HK Lidköping P14- IFK Skövde 2
 P 14 TH 1
 John  Petter  HS
             
Lö 16/3 10:45 HK Lidköping F10 1 - IFK Bankeryd F 10:1 TH 1  Emelie  Jossan AF
11:55 IFK Bankeryd - Skövde Hf Röd F 10:1 TH 1  Emelie  Jossan AF
13:05 HK Lidköping F10 1 - Skövde HF Röd F 10:1 TH 1  Emelie Jossan  AF
Lö 16/3 12:55 HK Lidköping 1 - HK Country F 12:1   Petter  Isak DJ
             
Lö 23/3 11:15 HK Lidköping 2 - IF Hallby HK F 13:2 TH 1  Stina  Clara E DJ
12:25 IF Hallby - HK Brätte F 13:2 TH 1  Stina  Clark E DJ
13:35 HK Lidköping 2 - HK Brätte F 13:2 TH 1  Stina  Clara E DJ
Lö 23/3 12:50 HK Lidköping F16 - Skåre HK F 16 A-hallen  John  Måns HS
15:50 HK Lidköping F 16 - Skåre HK F 16 TH 1  Fredrik Dunälv  Petter HS
             
Sö 24/3 10:45 HK Lidköping 1 - Skövde HF Vit F 13:1 TH 1  Emma  Clara K DJ
11:55 HK Lidköping 1- Skövde HF Röd F 13:1 TH 1  Emma  Clara K DJ
13:05 Skövde HF 1 - Skövde HF Röd F 13:1 TH 1 INSTÄLLD  INSTÄLLD DJ
Sö 24/3 14:20 HK Lidköping F14 2 - Tibro HK F 14:2 TH 1 INSTÄLLD  INSTÄLLD DJ
Ti  26/3  19:15  HK Lidköping - Skara HK
 P 14  TH 1      HS
             
Sö 31/3 11:15 HK Lidköping P 13 - IFK Mullsjö  P 13 TH 1  Martin  W  Theo L  
Sö 31/3 13:15
 HK Lidköping P 13 - IFK Mullsjö
 P 13
TH 1
Martin W Theo L HS
             
           
Uppdaterad: 26 MAR 2018 10:23

Postadress:
HK Lidköping - Handboll
Hallgatan 1
53152 Lidköping

Kontakt:
Tel: 0510795485
E-post: This is a mailto link

Se all info

Våra sponsorer!

SPARBA~1

 

AC732A3673AE5BE695FAD785387072CF

Bravida logotyp

synnergrensresor_logo

Logo - Fyrkantens Ventilation

Dina

 

index

weblogga1

 PwC logo

cityherrodam

Lidköping Energi

Västgöta Transport

T Johanssons Åkeri