Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om HK Lidköping

Följ

HK Lidköping

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
HK Lidköping
Välj lag

Februari 2024

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.5
  • 2Fre
    • 15:45

      Träning F16


      17:15
    • 16:15

      Träning F11


      17:30
    • 17:15

      Träning P16


      18:45
    • 17:30

      Träning F13


      19:00
  • 3Lör
    • 09:00

      Skara HK (borta) P11


      11:00
    • 09:00

      Minihandboll pojkar i Lidköping Handbollsskola


      12:00
    • 09:30

      Domare F13


      10:30
    • 09:45

      Skövde HF Röd (hemma) F11


      11:45
    • 10:00

      Handbollssammandrag i Falköping. Lag 4. F8


      13:00
    • 10:00

      Handbollssammandrag i Falköping. Lag 5. F8


      13:00
    • 10:15

      HP Skövde 90 (hemma) P11


      12:15
    • 10:30

      Domare F13


      11:30
    • 11:10

      IFK Skövde HK 3 (borta) P10


      13:10
    • 11:10

      HK Country (borta) F11


      13:10
    • 11:40

      Tibro HK F13 (borta) F13


      13:40
    • 11:45

      Falköpings AIK Handboll P11 (hemma) P11


      13:45
    • 12:05

      Skara HF 1 (hemma) F11


      14:05
    • 12:10

      Skara HK (borta) P10


      14:10
    • 12:20

      HK Guldkroken Hjo 2 (hemma) F11


      14:20
    • 12:50

      Match HKL 1 - HP Skövde 90 P9/P8


      13:50
    • 13:00

      Eksjö BK (borta) F13


      15:00
    • 14:00

      IF Hellton Karlstad (hemma) Herrar Senior


      16:00
    • 14:00

      TITTA PÅ A-LAG P14/P15


      17:00
    • 14:05

      IFK Skövde 5 (hemma) P11


      16:05
    • 14:20

      Match HKL 2 - IFK Skövde 3 P9/P8


      15:20
    • 15:30

      Ljunghusens HK (hemma) F14


      17:30
    • 16:00

      Redbergslids IK (hemma) Damer Senior


      18:00
  • 4Sön
    • 09:00

      Handbollssammandrag i Skara. Lag 2. F8


      12:00
    • 09:00

      Handbollssammandrag i Skara. Lag 3. F8


      12:00
    • 09:15

      Match F9


      10:15
    • 09:45

      Falköpings AIK Handboll F12 (hemma) F12


      11:45
    • 10:00

      Tollarps IF (borta) F14


      12:00
    • 11:50

      IFK Karlsborg (hemma) F10


      13:50
    • 11:50

      Match HK Lidköping - IFK Karlsborg F10


      13:00
    • 12:00

      Falköpings AIK Handboll F13 (borta) F13


      14:00
    • 12:05

      Tibro HK 1 (hemma) F12


      14:05
    • 12:20

      IF HV Tidaholm- 1 (borta) F11


      14:20
    • 13:15

      IFK Bankeryd Blå (hemma) F13


      15:15
    • 13:30

      Träning P9/P8


      15:00
    • 14:00

      HK Varberg (borta) F14


      16:00
    • 14:00

      Matchkallelse: Grupp 1 och 4 P14/P15


      18:00
    • 15:30

      IF Hallby HK blå (borta) F12


      17:30
    • 15:30

      GF Kroppskultur Vit (hemma) F16


      17:30
    • 15:30

      Falköpings AIK Handboll P13 (borta) P14/P15


      17:30
    • 15:45

      IFK Skövde HK P15 2 (borta) P16


      17:45
    • 16:45

      Skara HK 1 (hemma) P14/P15


      18:45
  • 5Mån
    v.6
  • 6Tis
    • 16:00

      Träning F11


      17:15
    • 17:00

      Träning F16


      18:30
    • 17:00

      Träning P10


      18:15
    • 17:00

      Träning F9


      18:00
    • 17:15

      Träning F10


      18:45
    • 18:00

      Träning Herrar Senior


      19:00
    • 18:15

      Träning P11


      19:30
    • 18:45

      Träning P14/P15


      20:15
    • 19:00

      Träning F13


      20:30
    • 20:15

      Träning P16


      21:30
  • 7Ons
    • 16:00

      Träning F11


      17:15
    • 16:30

      Träning F14


      18:00
    • 17:00

      Träning F10


      18:30
    • 17:15

      Träning F13


      18:45
    • 18:00

      Träning Damer Senior


      19:30
    • 18:30

      Träning F12


      20:00
    • 18:45

      Träning P16


      20:15
    • 19:30

      Träning Herrar Senior


      21:00
    • 20:00

      Träning F16


      21:30
  • 8Tor
    • 16:30

      Träning F12


      17:45
    • 16:30

      Träning P10


      17:45
    • 17:00

      Träning P9/P8


      18:30
    • 17:30

      Träning P14/P15


      20:00
    • 17:45

      Träning P11


      19:00
    • 18:00

      Kolla på Skara-Hallby F16


      22:00
    • 18:00

      Titta på Skara mot Hallby F14


      21:00
    • 19:00

      Träning Damer Senior


      20:15
    • 19:00

      HP Warta (borta) Damer Senior


      21:00
    • 20:15

      Träning Herrar Senior


      21:30
  • 9Fre
    • 15:45

      Träning F16


      17:15
    • 16:15

      Träning F11


      17:30
    • 17:15

      Träning P16


      18:45
    • 18:00

      Skövde HF Vit (hemma) F13


      20:00
  • 10Lör
  • 11Sön
  • 12Mån
    v.7
  • 13Tis
    • 17:00

      Träning P10


      18:15
    • 18:15

      Träning P11


      19:30
    • 18:45

      Träning P14/P15


      20:15
    • 19:30

      Träning F13


      21:00
  • 14Ons
  • 15Tor
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 09:30

      Handbollsdag 17/2 F12


      16:00
    • 10:00

      Träningsdag - Sportlovet F10


      18:00
    • 13:00

      Träning F13


      16:00
  • 18Sön
    • 11:00

      Matchkallelse: flyttade matcher P14/P15


      13:30
    • 11:00

      Sekretariat, matchvärd, fika P14/P15


      14:00
    • 12:00

      IFK Hammarö (borta) P14/P15


      14:00
    • 13:10

      IFK Skövde HK 2 (borta) P10


      15:10
    • 13:30

      IFK Hammarö (hemma) P14/P15


      15:30
    • 13:30

      Träning P9/P8


      15:00
    • 13:30

      Dela ut flyers F12


      15:30
    • 14:00

      HB 78 Jönköping (hemma) Herrar Senior


      16:00
    • 14:00

      TITTA PÅ A-LAG P14/P15


      15:00
    • 14:10

      HK Guldkroken Hjo (hemma) P10


      16:10
  • 19Mån
    v.8
  • 20Tis
    • 16:00

      Träning F11


      17:15
    • 17:00

      Träning F16


      18:30
    • 17:00

      Träning P10


      18:15
    • 17:00

      Träning F9


      18:00
    • 17:15

      Träning F10


      18:45
    • 18:15

      Träning P11


      19:30
    • 18:45

      Träning P14/P15


      20:15
    • 19:00

      Träning F13


      20:30
    • 19:00

      HF Somby Skövde (borta) Damer Senior


      21:00
    • 20:15

      Träning P16


      21:30
  • 21Ons
    • 16:00

      Träning F11


      17:15
    • 16:30

      Träning F14


      18:00
    • 17:00

      Träning F10


      18:30
    • 17:15

      Träning F13


      18:45
    • 18:00

      Träning Damer Senior


      19:30
    • 18:30

      Träning F12


      20:00
    • 18:45

      Träning P16


      20:15
    • 20:00

      Träning F16


      21:30
    • 20:30

      Örgryte IS (borta) Herrar Senior


      22:30
  • 22Tor
    • 16:30

      Träning F12


      17:45
    • 16:30

      Träning P10


      17:45
    • 17:00

      Träning P9/P8


      18:30
    • 17:30

      Träning P14/P15


      20:00
    • 17:45

      Träning P11


      19:00
    • 19:00

      Träning Damer Senior


      20:15
    • 19:00

      Träning F14


      20:30
    • 20:15

      Träning P16


      21:30
  • 23Fre
    • 15:45

      Träning F16


      17:15
    • 16:15

      Träning F11


      17:30
    • 17:30

      Träning F13


      19:00
  • 24Lör
    • Heldag

      Final 4 - Svenska cupen i Alingsås F12

    • 09:00

      Match F9


      11:00
    • 10:00

      HK Guldkroken Hjo (hemma) P11


      12:00
    • 10:00

      Träning Handbollsskola


      11:00
    • 10:20

      HP Tibro (hemma) P10


      12:20
    • 10:45

      Kallelse: Samtliga grupper P14/P15


      15:00
    • 11:00

      Träning F8


      12:30
    • 11:00

      Sekretariat, matchvärd, fika P14/P15


      14:45
    • 11:20

      HK Country (borta) F13


      13:20
    • 11:45

      HK Guldkroken Hjo (hemma) P14/P15


      13:45
    • 12:00

      HK Guldkroken Hjo (borta) P11


      14:00
    • 12:40

      IF Hallby HK blå (hemma) F13


      14:40
    • 12:45

      Skövde HF Rosa (borta) F11


      14:45
    • 13:25

      Skara HF 2 (hemma) F10


      15:25
    • 14:00

      IF HV Tidaholm - 2 (hemma) F11


      16:00
    • 14:05

      KFUM Ulricehamn (hemma) P14/P15


      16:05
    • 14:15

      Match Country- HKL 1 P9/P8


      15:15
    • 14:30

      IK Baltic (hemma) Damer Senior


      16:30
    • 14:35

      Skövde HF Vit (hemma) F10


      16:35
    • 15:15

      Match HP Skövde 90- HKL 2 P9/P8


      16:15
    • 15:20

      Tibro HK F14 (hemma) F14


      17:20
    • 16:20

      HK Country Röd (borta) F10


      18:40
    • 17:00

      HK Country (hemma) P16


      19:00
    • 17:40

      Skövde HF Svart (borta) F10


      19:40
  • 25Sön
    • 09:00

      Falköpings AIK Handboll F12 (borta) F12


      11:00
    • 09:00

      Minihandboll flickor och pojkar i Lidköping Handbollsskola


      13:00
    • 09:00

      Döma P7 F13


      11:30
    • 10:00

      Skövde HF Vit (borta) F13


      12:00
    • 10:10

      IFK Skövde 3 (borta) P11


      12:10
    • 10:15

      IFK Karlsborg (hemma) F12


      12:15
    • 10:30

      Skara HF (hemma) F14


      12:30
    • 11:15

      Skövde HF Vit (hemma) F11


      13:15
    • 13:30

      Träning P9/P8


      15:00
    • 13:35

      Skara HF 1 (hemma) F11


      15:35
    • 13:45

      IFK Bankeryd 1 (hemma) F12


      15:45
    • 14:10

      IFK Skövde 2 (borta) P11


      16:10
    • 14:45

      IF HV Tidaholm- 1 (hemma) F11


      16:45
    • 15:30

      IF Hallby HK blå (borta) F16


      17:30
    • 16:05

      Skövde HF Vit (hemma) F12


      18:05
    • 16:20

      Mariestads AIF P10 (borta) P10


      18:20
    • 17:05

      Falköpings AIK Handboll F11 (hemma) F11


      19:05
    • 17:25

      HP Skövde 90 Svart (borta) P10


      19:25
  • 26Mån
    v.9
  • 27Tis
    • 16:00

      Träning F11


      17:15
    • 17:00

      Träning P10


      18:15
    • 17:00

      Träning F9


      18:00
    • 17:15

      Träning F10


      18:45
    • 18:15

      Träning P11


      19:30
    • 18:45

      Träning P14/P15


      20:15
    • 19:00

      Träning F13


      20:30
    • 19:45

      Match mot Önnerediterna Damer Senior


      20:45
    • 20:15

      Träning P16


      21:30
  • 28Ons
    • 16:00

      Träning F11


      17:15
    • 16:30

      Träning F14


      18:00
    • 17:00

      Träning F10


      18:30
    • 17:15

      Träning F13


      18:45
    • 18:00

      Träning Damer Senior


      19:30
    • 18:20

      Lagmöte Herrar Senior


      19:20
    • 18:30

      Träning F12


      20:00
    • 19:00

      Skövde HF (hemma) F16


      21:00
  • 29Tor
    • 16:30

      Träning F12


      17:45
    • 16:30

      Träning P10


      17:45
    • 17:00

      Träning P9/P8


      18:30
    • 17:30

      Träning P14/P15


      20:00
    • 17:45

      Träning P11


      19:00
    • 19:00

      Träning Damer Senior


      20:15
    • 19:00

      Träning F14


      20:30
    • 19:30

      IK Sävehof 3 (hemma) F16


      21:30
    • 20:15

      Träning Herrar Senior


      21:30