Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om HK Lidköping

Följ

HK Lidköping

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
HK Lidköping
Välj lag

Januari 2024

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.1
  • 2Tis
    • 16:00

      Träning F11


      17:15
    • 17:00

      Träning F16


      18:30
    • 18:15

      Träning P11


      19:30
    • 18:45

      Träning P13/P14


      20:15
    • 19:30

      Träning F13


      21:00
    • 20:15

      Träning P16


      21:30
  • 3Ons
    • 11:00

      Träning F16


      13:00
    • 15:30

      Kostföreläsning F13


      17:00
    • 16:00

      Träning F11


      17:15
    • 16:30

      Träning F14


      18:00
    • 17:00

      Träning F10


      18:30
    • 17:15

      Träning F13


      18:45
    • 18:00

      Träning Damer Senior


      19:30
    • 18:30

      Träning F12


      20:00
    • 18:45

      Träning P16


      20:15
    • 19:30

      Träning Herrar Senior


      21:00
  • 4Tor
    • Heldag

      Hallbybollen F16

    • Heldag

      Hallbybollen 4-6 januari F14

    • Heldag

      Hallbybollen F13

    • 08:00

      Hallbybollen 2024 F10


      00:00
    • 08:00

      Hallbybollen F12


      00:00
    • 08:15

      Hallbybollen 2024 F11


      00:00
    • 08:30

      Hallbybollen P11


      00:00
    • 11:00

      Hallbybollen, Lag 1 F8


      20:00
    • 11:00

      Hallbybollen, Lag 2 F8


      20:00
    • 11:00

      Hallbybollen, Lag 3 F8


      20:00
    • 11:00

      Hallbybollen, Lag 4 F8


      20:00
    • 11:00

      Hallbybollen, Lag 5 F8


      20:00
    • 17:30

      Träning P13/P14


      19:00
    • 19:00

      Träning Damer Senior


      20:15
    • 20:15

      Träning Herrar Senior


      21:30
  • 5Fre
    • Heldag

      Hallbybollen 2024 F10

    • Heldag

      Hallbybollen F12

    • Heldag

      Hallbybollen 2024 F11

    • Heldag

      Hallbybollen P11

    • Heldag

      INTRESSEKOLL: Tygrikesnatta P13/P14

    • 08:00

      Träning P16


      00:00
  • 6Lör
    • 00:00

      Hallbybollen 2024 F10


      16:00
    • 00:00

      Hallbybollen F12


      16:00
    • 00:00

      Hallbybollen 2024 F11


      18:15
    • 00:00

      Hallbybollen P11


      17:15
    • 00:00

      Träning P16


      16:00
  • 7Sön
    • 13:30

      Träning P9/P8


      14:30
  • 8Mån
    v.2
  • 9Tis
    • 16:00

      Träning F11


      17:15
    • 17:00

      Träning P10


      18:15
    • 17:00

      Träning F9


      18:00
    • 17:00

      Föreläsning (obligatorisk) F14


      19:00
    • 17:00

      Föreläsning (obligatorisk) F16


      18:00
    • 17:15

      Träning F10


      18:45
    • 17:45

      HK Country (borta) P16


      19:45
    • 18:00

      Träning Herrar Senior


      19:00
    • 18:15

      Träning P11


      19:30
    • 18:45

      Träning P13/P14


      20:15
    • 19:00

      Träning F13


      20:30
  • 10Ons
  • 11Tor
    • 16:30

      Träning F12


      17:45
    • 16:30

      Träning P10


      17:45
    • 17:00

      Träning P9/P8


      18:30
    • 17:30

      Träning P13/P14


      19:00
    • 17:45

      Träning P11


      19:00
    • 19:00

      Träning Damer Senior


      20:15
    • 19:00

      Träning F14


      20:30
    • 20:00

      Skara HF F13 (borta) F13


      22:00
    • 20:15

      Träning Herrar Senior


      21:30
  • 12Fre
    • 15:45

      Träning F16


      17:15
    • 16:15

      Träning F11


      17:30
    • 17:15

      Träning P16


      18:45
    • 17:30

      Träning F13


      19:00
  • 13Lör
    • Heldag

      USM STEG 3 P13/P14

    • Heldag

      USM Steg 3 P13/P14

    • 09:00

      Skövde HF Vit (borta) F14


      11:00
    • 09:45

      Skövde HF Röd (hemma) F11


      11:45
    • 10:00

      Falköpings AIK Handboll P10 (borta) P10


      12:00
    • 10:00

      Träning Handbollsskola


      11:00
    • 10:20

      HK Country Röd (hemma) F10


      12:20
    • 11:00

      Träning F8


      12:30
    • 11:10

      IFK Bankeryd 1 (borta) F12


      13:10
    • 11:15

      HP Skövde 90 Gul (hemma) P10


      13:15
    • 11:50

      Skövde HF Vit (hemma) F11


      13:50
    • 12:00

      Match F9


      14:00
    • 12:05

      Falköpings AIK Handboll F11 (hemma) F11


      14:05
    • 12:20

      IFK Mullsjö (borta) F12


      14:20
    • 13:15

      Habo HK (hemma) F13


      15:15
    • 14:15

      HK Country (borta) F12


      16:15
    • 15:30

      Skara HF Lila (borta) F12


      17:30
    • 15:35

      BK Heid gul (borta) F16


      17:35
    • 15:35

      HK Guldkroken Hjo (hemma) F13


      17:35
  • 14Sön
    • 09:55

      IK Sävehof 3 (borta) F14


      11:55
    • 11:00

      IFK Karlsborg (borta) P11


      13:00
    • 11:15

      IFK Skövde 3 (hemma) P11


      13:15
    • 12:10

      IF HV Tidaholm (borta) P10


      14:10
    • 13:10

      IFK Skövde HK 4 (borta) P10


      15:10
    • 13:30

      Träning P9/P8


      15:00
    • 13:35

      Skara HK (hemma) P11


      15:35
    • 14:30

      HK Skövde (borta) Herrar Senior


      16:30
    • 15:00

      Skövde HF Svart (borta) F11


      17:00
    • 15:20

      IFK Karlsborg (borta) F10


      17:20
    • 15:20

      Match F10


      17:30
    • 16:40

      Skövde HF Rosa (borta) F10


      18:40
  • 15Mån
    v.3
  • 16Tis
    • 16:00

      Träning F11


      17:15
    • 17:00

      Träning F16


      18:30
    • 17:00

      Träning P10


      18:15
    • 17:00

      Träning F9


      18:00
    • 17:15

      Träning F10


      18:45
    • 18:15

      Träning P11


      19:30
    • 18:45

      Träning P13/P14


      20:15
    • 19:00

      Träning F13


      20:30
    • 20:15

      Träning P16


      21:30
  • 17Ons
    • 16:00

      Träning F11


      17:15
    • 16:30

      Träning F14


      18:00
    • 17:00

      Träning F10


      18:30
    • 17:15

      Träning F13


      18:45
    • 18:00

      Träning Damer Senior


      19:30
    • 18:30

      Träning F12


      20:00
    • 18:45

      Träning P16


      20:15
    • 19:30

      Träning Herrar Senior


      21:00
    • 20:00

      Träning F16


      21:30
  • 18Tor
    • 16:30

      Träning F12


      17:45
    • 16:30

      Träning P10


      17:45
    • 17:00

      Träning P9/P8


      18:30
    • 17:30

      Träning P13/P14


      20:00
    • 17:45

      Träning P11


      19:00
    • 17:45

      Teori för kantspelarna F14


      19:00
    • 19:00

      Träning Damer Senior


      20:15
    • 19:00

      Träning F14


      20:30
    • 20:15

      Träning Herrar Senior


      21:30
  • 19Fre
    • 15:45

      Träning F16


      17:15
    • 16:15

      Träning F11


      17:30
    • 17:15

      Träning P16


      18:45
    • 17:30

      Träning F13


      19:00
    • 19:00

      HP Alingsås (hemma) Herrar Senior


      21:00
    • 19:00

      TITTA PÅ A-LAG P13/P14


      20:00
    • 19:30

      King River HK (borta) Damer Senior


      21:30
  • 20Lör
    • 10:00

      Träning Handbollsskola


      11:00
    • 10:15

      Skövde HF Rosa (hemma) F11


      12:15
    • 10:40

      HP Skövde 90 Svart (borta) P10


      12:40
    • 11:00

      Träning F8


      12:30
    • 11:50

      Mariestads AIF P10 (borta) P10


      13:50
    • 12:00

      USM steg 3 F16


      00:00
    • 12:35

      IF HV Tidaholm - 2 (hemma) F11


      14:35
    • 12:50

      Match HKL 2 - Skara HK P9/P8


      13:50
    • 13:30

      Falköpings AIK Handboll F11 (borta) F11


      15:30
    • 14:00

      Skara HF - Kungälvs HF F8


      16:00
    • 14:15

      Täby HBK (hemma) F16


      16:15
    • 14:45

      IF HV Tidaholm- 1 (hemma) F11


      16:45
    • 15:00

      Skövde HF Vit (borta) F11


      17:00
    • 15:45

      Eksjö BK 2 (borta) F12


      17:45
    • 16:20

      Skara HF 1 (hemma) F11


      18:20
    • 17:00

      Skara HF Vit (borta) F12


      19:00
    • 19:15

      HK Ankaret (hemma) F16


      21:15
  • 21Sön
    • 00:00

      USM steg 3 F16


      15:00
    • 08:00

      Spelarutbildning tema 3-4, F14 F14


      17:00
    • 10:15

      IFK Skövde 4 (hemma) P11


      12:15
    • 11:50

      Match HKL 1 - IFK Skövde P9/P8


      12:50
    • 12:30

      Tyresö Handboll (borta) F16


      14:30
    • 12:35

      IFK Skövde 5 (hemma) P11


      14:35
    • 13:00

      Match F9


      15:30
    • 13:15

      IFK Bankeryd 2 (borta) F12


      15:15
    • 13:30

      IFK Bankeryd Vit (borta) F13


      15:30
    • 13:50

      IFK Karlsborg (borta) P11


      15:50
    • 14:00

      IFK Skövde HK P15 2 (hemma) P16


      16:00
    • 14:30

      IFK Karlsborg (borta) F12


      16:30
    • 14:45

      IK Cyrus (hemma) F13


      16:45
    • 14:55

      HP Skövde 90- Svart (borta) P11


      16:55
    • 15:45

      Skövde HF Svart (hemma) F10


      17:45
    • 16:00

      HP Tibro (borta) P10


      18:00
    • 17:30

      Kolla Sverige - Portugal P13/P14


      19:30
  • 22Mån
    v.4
  • 23Tis
    • 16:00

      Träning F11


      17:15
    • 17:00

      Träning F16


      18:30
    • 17:00

      Träning P10


      18:15
    • 17:00

      Träning F9


      18:00
    • 17:15

      Träning F10


      18:45
    • 18:00

      Träning Herrar Senior


      19:00
    • 18:15

      Träning P11


      19:30
    • 19:00

      Träning F13


      20:30
    • 19:20

      IFK Skövde HK BlåVit (borta) P13/P14


      21:20
    • 19:20

      MATCH: Flyttad match P13/P14


      20:20
    • 20:15

      Träning P16


      21:30
  • 24Ons
    • 16:00

      Träning F11


      17:15
    • 16:30

      Träning F14


      18:00
    • 17:00

      Träning F10


      18:30
    • 17:15

      Träning F13


      18:45
    • 18:00

      Träning Damer Senior


      19:30
    • 18:30

      Träning F12


      20:00
    • 18:45

      Träning P16


      20:15
    • 19:30

      Träning Herrar Senior


      21:00
    • 20:00

      Träning F16


      21:30
  • 25Tor
  • 26Fre
    • 15:45

      Träning F16


      17:15
    • 16:15

      Träning F11


      17:30
    • 17:15

      Träning P16


      18:45
  • 27Lör
    • 10:00

      Match F9


      12:00
    • 10:00

      Träning Handbollsskola


      11:00
    • 10:10

      Match IFK Skövde - HKL 2 P9/P8


      11:10
    • 11:00

      Träning F8


      12:30
    • 11:10

      Match IFK Skövde - HKL 1 P9/P8


      12:10
    • 11:15

      Matchkallelse: Grupp 1 och 4 P13/P14


      14:30
    • 12:05

      HK Guldkroken Hjo (hemma) F14


      14:05
    • 12:15

      Kils AIK HF P13 (hemma) P13/P14


      14:15
    • 12:15

      Heja på laget! P13/P14


      14:30
    • 12:45

      Anderstorps SK (hemma) F12


      14:45
    • 13:45

      Kils AIK HF P13 (hemma) P13/P14


      15:45
    • 14:00

      HK Önnerediterna (hemma) Damer Senior


      16:00
    • 15:05

      IF Hallby HK vit (hemma) F12


      17:05
    • 16:30

      Skara HF (hemma) F16


      18:30
  • 28Sön
    • 09:00

      Minihandboll flickor i Skövde Handbollsskola


      12:00
    • 12:15

      Ale Handboll Orange (hemma) F14


      14:15
    • 12:30

      Matchkallelse: Grupp 2 och 3 P13/P14


      19:00
    • 13:20

      Tibro HK 1 (hemma) F12


      15:20
    • 13:30

      Träning P9/P8


      15:00
    • 15:00

      IFK Bankeryd (borta) P13/P14


      17:00
    • 15:05

      Kungälvs HK (hemma) F14


      17:05
    • 15:40

      Skara HF 2 (borta) F10


      17:40
    • 16:15

      IF HV Tidaholm (hemma) P13/P14


      18:15
    • 16:30

      Redbergslids IK Vit (hemma) F16


      18:30
    • 17:00

      HK Country Svart (borta) F10


      19:00
    • 17:30

      Rosendals IK (borta) Herrar Senior


      19:30
  • 29Mån
    v.5
  • 30Tis
    • 16:00

      Träning F11


      17:15
    • 17:00

      Träning F16


      18:30
    • 17:00

      Träning P10


      18:15
    • 17:00

      Träning F9


      18:00
    • 17:15

      Träning F10


      18:45
    • 18:15

      Träning P11


      19:30
    • 18:45

      Träning P13/P14


      20:15
    • 19:00

      Träning F13


      20:30
    • 20:15

      Träning P16


      21:30
  • 31Ons
    • 16:00

      Träning F11


      17:15
    • 16:30

      Träning F14


      18:00
    • 17:00

      Träning F10


      18:30
    • 17:15

      Träning F13


      18:45
    • 18:00

      Träning Damer Senior


      19:30
    • 18:30

      Träning F12


      20:00
    • 18:45

      Träning P16


      20:15
    • 19:30

      Träning Herrar Senior


      21:00
    • 20:00

      Träning F16


      21:30