Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om HK Lidköping

Följ

HK Lidköping

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

December 2023

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.48
    • Heldag

      Betala Tygrikesnatta P13/P14

    • 15:45

      Träning F16


      17:15
    • 16:15

      Träning F11


      17:30
    • 17:15

      Träning P16


      18:45
    • 17:30

      Träning F13


      19:00
  • 2Lör
    • 08:00

      U-SM Steg 2 F14


      00:00
    • 09:45

      HK Guldkroken Hjo 2 (hemma) F11


      10:45
    • 10:00

      Träning Handbollsskola


      11:00
    • 10:15

      IFK Skövde HK 2 (hemma) P10


      12:15
    • 11:00

      Träning F8


      12:00
    • 11:20

      HK Country (borta) F12


      13:20
    • 12:05

      HK Country (hemma) F11


      13:05
    • 12:35

      HK Guldkroken Hjo (hemma) P10


      14:35
    • 12:40

      IFK Karlsborg (hemma) F12


      14:40
    • 12:45

      Skövde HF Röd (borta) F11


      13:45
    • 13:30

      IF Hallby HK blå (hemma) F16


      15:30
    • 13:45

      Tibro HK 2 (hemma) F12


      15:45
    • 14:00

      Skara HF 1 (hemma) F11


      15:00
    • 14:15

      Bollstanäs SK (hemma) F14


      16:15
    • 15:30

      Kärra HF 2 (hemma) F16


      17:30
    • 16:05

      Skövde HF Vit (hemma) F12


      18:05
    • 16:30

      Skövde HF Röd (borta) F10


      18:30
    • 16:30

      Match Skövde F10


      18:00
    • 19:15

      Hammarby IF HF 1 (borta) F14


      21:15
  • 3Sön
    • 00:00

      U-SM Steg 2 F14


      18:00
    • 08:00

      Handbollsfestival F9


      15:00
    • 09:15

      Matchkallelse: Grupp 1 och 3 P13/P14


      13:30
    • 10:15

      Skara HK 1 (hemma) P13/P14


      12:15
    • 11:15

      IFK Skövde HK 3 (borta) P10


      13:30
    • 12:30

      Skara HK (borta) P10


      14:30
    • 12:30

      IK Baltichov Blå (hemma) F14


      14:30
    • 12:35

      Falköpings AIK Handboll P13 (hemma) P13/P14


      14:35
    • 13:20

      IF HV Tidaholm- 1 (borta) F11


      14:20
    • 13:30

      Träning P9/P8


      15:00
    • 14:15

      IF Hallby HK blå (hemma) F12


      16:15
    • 14:30

      Kärra HK (hemma) Damer Senior


      16:30
    • 14:55

      Vetlanda HF F15/16 (borta) F16


      16:55
    • 16:00

      HK Country Svart (borta) P13/P14


      18:00
    • 16:00

      Matchkallelse: Grupp 2 och 4 P13/P14


      17:00
    • 16:35

      Skövde HF Röd (hemma) F12


      18:35
  • 4Mån
    v.49
  • 5Tis
    • 16:00

      Träning F11


      17:15
    • 17:00

      Träning F16


      18:30
    • 17:00

      Träning P10


      18:15
    • 17:00

      Träning F9


      18:00
    • 17:15

      Träning F10


      18:45
    • 18:15

      Träning P11


      19:30
    • 18:45

      Träning P13/P14


      20:15
    • 19:00

      Träning F13


      20:30
    • 20:15

      Träning P16


      21:30
    • 20:30

      HP Alingsås (borta) Herrar Senior


      22:30
    • 20:30

      Backa HK (borta) Damer Senior


      22:30
  • 6Ons
    • 16:00

      Träning F11


      17:15
    • 16:30

      Träning F14


      18:00
    • 17:00

      Träning F10


      18:30
    • 17:15

      Träning F13


      18:45
    • 18:00

      Träning Damer Senior


      19:30
    • 18:30

      Träning F12


      20:00
    • 18:45

      Träning P16


      20:15
    • 20:00

      Träning F16


      21:30
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 15:45

      Träning F16


      17:15
    • 16:15

      Träning F11


      17:30
    • 17:15

      Träning P16


      18:45
    • 17:30

      Träning F13


      19:00
    • 18:30

      IFK Bankeryd 2 (borta) F14


      20:30
  • 9Lör
    • 08:00

      Spelarutbildning tema 2, F14 F14


      17:00
    • 08:00

      Handbollsfestival 9/12- Skövde Lag 1 F8


      12:00
    • 08:00

      Handbollsfestival 9/12- Skövde Lag 2 F8


      12:00
    • 09:15

      Handbollsfestival 9/12- Lidköping Lag 3 F8


      12:30
    • 09:15

      Handbollsfestival 9/12 Lidköping Lag 4 F8


      12:30
    • 09:15

      Handbollsfestival 9/12 Lidköping lag 5 F8


      12:30
    • 09:30

      Tibro HK (borta) F10


      11:30
    • 10:00

      Träning Handbollsskola


      11:00
    • 10:45

      HK Country Svart (hemma) F10


      12:45
    • 11:10

      IK Sävehof 3 (borta) F16


      13:10
    • 11:50

      Matchkallelese: Grupp 2 och 4 P13/P14


      16:00
    • 12:45

      HK Country (borta) F13


      14:45
    • 12:45

      Skara HK 2 (hemma) P13/P14


      14:45
    • 14:00

      HK Skövde (hemma) Herrar Senior


      16:00
    • 14:00

      IF Hallby HK blå (borta) F13


      16:00
    • 14:00

      TITTA PÅ A-LAG P13/P14


      15:00
    • 16:00

      Kungälvs HK 2 (borta) F16


      18:00
  • 10Sön
    • 08:30

      Sammandrag Skara 10/12 P9/P8


      11:40
    • 12:30

      Kallelse: extra match söndag P13/P14


      15:30
    • 14:00

      IF HV Tidaholm (borta) P11


      16:30
    • 14:00

      Skara HK 3 (borta) P13/P14


      16:00
    • 14:00

      INTRESSEKOLL: MATCH PÅ SÖNDAG P13/P14


      15:00
    • 14:15

      IFK Bankeryd Blå (hemma) F13


      16:15
    • 14:30

      IF Hallby HK vit (hemma) P16


      16:30
    • 15:20

      HK Lidköping 1 (hemma) P11


      17:20
    • 16:20

      Falköpings AIK Handboll F14 (hemma) F14


      18:20
    • 16:35

      Falköpings AIK Handboll F13 (hemma) F13


      18:35
    • 16:40

      IF HV Tidaholm (borta) P11


      18:40
    • 18:40

      HK Country Svart (hemma) F14


      20:40
  • 11Mån
    v.50
  • 12Tis
    • 16:00

      Träning F11


      17:15
    • 17:00

      Träning F16


      18:30
    • 17:00

      Träning P10


      18:15
    • 17:15

      Träning F10


      18:45
    • 18:15

      Träning P11


      19:30
    • 18:45

      Träning P13/P14


      20:15
    • 19:00

      Träning F13


      20:30
    • 20:15

      Träning P16


      21:30
  • 13Ons
    • 16:00

      Träning F11


      17:15
    • 16:30

      Träning F14


      18:00
    • 17:15

      Träning F13


      18:45
    • 18:00

      Träning Damer Senior


      19:30
    • 18:30

      Träning F12


      20:00
    • 18:45

      Träning P16


      20:15
    • 19:30

      Träning Herrar Senior


      21:00
    • 20:00

      Träning F16


      21:30
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 15:45

      Träning F16


      17:15
    • 16:15

      Träning F11


      17:30
    • 17:15

      Träning P16


      18:45
    • 17:30

      Träning F13


      19:00
  • 16Lör
    • 09:45

      HK Lidköping 1 (hemma) F12


      11:45
    • 10:30

      Matchkallelse: Grupp 2 och 3 P13/P14


      14:00
    • 10:45

      Skara HF 1 (hemma) F10


      12:45
    • 11:00

      Träning F8


      12:00
    • 11:55

      Skara HF 1 (borta) F10


      13:55
    • 12:00

      Skara HK 2 (borta) P13/P14


      14:00
    • 12:10

      IK Baltichov gul (borta) F14


      14:10
    • 12:15

      Skara HK (hemma) P10


      14:15
    • 13:05

      HK Lidköping 2 (hemma) F10


      15:05
    • 13:15

      IFK Hammarö (hemma) P13/P14


      15:15
    • 13:45

      HK Guldkroken Hjo 2 (borta) F11


      14:45
    • 14:00

      Örgryte IS (hemma) Herrar Senior


      16:00
    • 14:00

      Önnereds HK Vit (hemma) F14


      16:00
    • 14:00

      Dubbelmatch 2-kronan Handbollslekis


      17:00
    • 14:00

      Dubbelmatch 2-kronan Handbollsskola


      17:00
    • 14:00

      Dubbelmatch 2-kronan P9/P8


      17:00
    • 14:00

      Dubbelmatch 2-kronan P10


      17:00
    • 14:00

      Dubbelmatch 2-kronan P11


      17:00
    • 14:00

      Dubbelmatch 2-kronan P13/P14


      17:00
    • 14:00

      Dubbelmatch 2-kronan P16


      17:00
    • 14:00

      Dubbelmatch 2-kronan F8


      17:00
    • 14:00

      Dubbelmatch 2-kronan F9


      17:00
    • 14:00

      Dubbelmatch 2-kronan F10


      17:00
    • 14:00

      Dubbelmatch 2-kronan F11


      17:00
    • 14:00

      Dubbelmatch 2-kronan F12


      17:00
    • 14:00

      Dubbelmatch 2-kronan F13


      17:00
    • 14:00

      Dubbelmatch 2-kronan F14


      17:00
    • 14:00

      Dubbelmatch 2-kronan F16


      17:00
    • 14:35

      IFK Skövde HK 3 (hemma) P10


      16:35
    • 15:00

      HK Country (hemma) F11


      16:00
    • 16:00

      Backa HK (hemma) Damer Senior


      18:00
  • 17Sön
    • 10:00

      HK Guldkroken Hjo (borta) P10


      12:00
    • 10:15

      IFK Skövde 1 (hemma) P11


      12:15
    • 11:10

      IFK Skövde HK 2 (hemma) P10


      13:10
    • 11:50

      Matchkallelse: Grupp 1 och 4 P13/P14


      16:00
    • 12:35

      Falköpings AIK Handboll P11 (hemma) P11


      14:35
    • 13:30

      Träning P9/P8


      15:00
    • 13:45

      HP Skövde 90 (hemma) P11


      15:45
    • 13:45

      HK Guldkroken Hjo (borta) P13/P14


      15:45
    • 14:30

      IFK Bankeryd Blå (borta) F13


      16:30
    • 15:00

      HP Tibro P16 (borta) P16


      17:00
    • 15:00

      KFUM Ulricehamn (hemma) P13/P14


      17:00
    • 15:45

      Falköpings AIK Handboll F13 (hemma) F13


      17:45
    • 15:45

      Skövde HF Röd (borta) F11


      16:45
    • 15:55

      IFK Skövde 2 (hemma) P11


      17:55
    • 16:00

      IF Hallby HK vit (hemma) F16


      18:00
    • 17:00

      Skara HF 1 (borta) F11


      18:00
    • 17:45

      Alingsås HK (hemma) F16


      19:45
  • 18Mån
    v.51
  • 19Tis
    • 16:00

      Träning F11


      17:15
    • 17:00

      Träning F16


      18:30
    • 17:00

      Träning P10


      18:15
    • 17:00

      Träning F9


      18:00
    • 18:15

      Träning P11


      19:30
    • 18:45

      Träning P13/P14


      20:15
    • 19:30

      Träning F13


      21:00
    • 20:15

      Träning P16


      21:30
  • 20Ons
    • 16:00

      Träning F11


      17:15
    • 16:30

      Träning F14


      18:00
    • 17:15

      Träning F13


      18:45
    • 17:30

      Julavslutning F8


      19:30
    • 18:00

      Träning Damer Senior


      19:30
    • 18:00

      Skövde HF (borta) F16


      20:00
    • 18:30

      Träning F12


      20:00
    • 18:45

      Träning P16


      20:15
    • 19:30

      Träning Herrar Senior


      21:00
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 17:15

      Träning P16


      18:45
  • 23Lör
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.52
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 10:00

      Träningsdag på jullovet P13/P14


      16:00
    • 12:00

      Träning F16


      13:30
    • 16:00

      Träning F11


      17:15
    • 16:30

      Träning F14


      18:00
    • 17:15

      Träning F13


      18:45
    • 18:30

      Träning F12


      20:00
  • 28Tor
    • 16:30

      Träning F12


      17:45
    • 17:00

      Mellandagsträning P9/P8


      18:15
    • 17:30

      Träning P13/P14


      19:00
    • 19:00

      Träning F14


      20:30
  • 29Fre
    • 12:00

      Träning F16


      14:00
    • 16:15

      Träning F11


      17:30
    • 17:30

      Träning F13


      19:00
  • 30Lör
    • 11:00

      Träning F8


      12:00
  • 31Sön