Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om HK Lidköping

Följ

HK Lidköping

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
HK Lidköping
Välj lag

November 2023

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.44
  • 2Tor
  • 3Fre
    • 08:00

      Skadevi Cup F13


      00:00
    • 09:15

      Skadevi handbollscup P11


      00:00
    • 11:00

      Skadevi Cup Lag 1 P10


      00:00
    • 13:00

      TRÄNINGSDAG PÅ HÖSTLOVET P13/P14


      18:00
    • 13:30

      Skadevi cup - Lag 2 P10


      00:00
    • 15:45

      Träning F16


      17:15
    • 17:15

      Träning P16


      18:45
  • 4Lör
    • Heldag

      Skadevi Cup F13

    • Heldag

      Skadevi handbollscup P11

    • Heldag

      Skadevi Cup Lag 1 P10

    • Heldag

      Skadevi cup - Lag 2 P10

  • 5Sön
    • 00:00

      Skadevi Cup F13


      16:00
    • 00:00

      Skadevi handbollscup P11


      16:00
    • 00:00

      Skadevi Cup Lag 1 P10


      12:00
    • 00:00

      Skadevi cup - Lag 2 P10


      11:55
    • 13:30

      Träning P9/P8


      15:00
    • 14:00

      Vetlanda HF F15/16 (hemma) F16


      16:00
  • 6Mån
    v.45
  • 7Tis
    • 16:00

      Träning F11


      17:15
    • 17:00

      Träning F16


      18:30
    • 17:00

      Träning P10


      18:15
    • 17:00

      Träning F9


      18:00
    • 17:15

      Träning F10


      18:45
    • 18:00

      Träning Herrar Senior


      19:30
    • 18:15

      Träning P11


      19:30
    • 18:45

      Träning P13/P14


      20:15
    • 18:45

      LAGFOTO P13/P14


      20:15
    • 19:00

      Träning F13


      20:30
    • 19:45

      Träning P16


      21:00
    • 20:00

      Skara HF (borta) F16


      22:00
  • 8Ons
    • 16:00

      Träning F11


      17:15
    • 16:30

      Träning F14


      18:00
    • 17:00

      Träning F10


      18:30
    • 17:00

      Skara HF - IK Sävehof F12


      19:00
    • 17:15

      Träning F13


      18:45
    • 18:00

      Träning Damer Senior


      19:30
    • 18:45

      Träning P16


      20:15
    • 19:30

      Träning Herrar Senior


      21:00
    • 20:00

      Träning F16


      21:30
  • 9Tor
    • 16:30

      Träning F12


      17:45
    • 16:30

      Träning P10


      17:45
    • 17:00

      Träning P9/P8


      18:30
    • 17:30

      Träning P13/P14


      20:00
    • 17:45

      Träning P11


      19:00
    • 19:00

      Träning Damer Senior


      20:15
    • 19:00

      Träning F14


      20:30
  • 10Fre
    • 15:45

      Träning F16


      17:15
    • 16:15

      Träning F11


      17:30
    • 17:15

      Träning P16


      18:45
    • 17:30

      Träning F13


      19:00
  • 11Lör
    • 09:15

      Matchkallelse: Grupp 3 och 4 P13/P14


      13:30
    • 09:50

      Skara HF F13 (hemma) F13


      11:50
    • 10:00

      Träning Handbollsskola


      11:00
    • 10:00

      Falköpings AIK Handboll F11 (borta) F11


      11:00
    • 10:15

      HK Country Svart (borta) F14


      12:15
    • 10:15

      HK Guldkroken Hjo (hemma) P13/P14


      12:15
    • 10:15

      Skara HF 2 (borta) F10


      12:15
    • 11:00

      Träning F8


      12:00
    • 11:15

      Skövde HF Röd (hemma) F11


      12:15
    • 11:20

      HK Country Röd (borta) F10


      13:20
    • 11:30

      HK Guldkroken Hjo (borta) F14


      13:30
    • 11:30

      Skövde HF Vit (borta) F10


      13:30
    • 12:20

      IFK Skövde HK 4 (hemma) P10


      15:30
    • 12:35

      KFUM Ulricehamn (hemma) P13/P14


      14:35
    • 12:40

      Skövde HF Svart (hemma) F10


      14:40
    • 13:45

      Tibro HK F13 (hemma) F13


      15:45
    • 14:40

      IF HV Tidaholm (hemma) P10


      16:40
    • 15:00

      IF Hallby HK vit (borta) P16


      17:00
    • 15:15

      Falköpings AIK Handboll F12 (borta) F12


      17:15
    • 15:15

      Skövde HF Vit (borta) F11


      16:15
    • 15:20

      Anderstorps SK (borta) F12


      17:20
    • 15:20

      Skövde HF Svart (hemma) F11


      16:20
    • 16:05

      Eksjö BK (hemma) F13


      18:05
    • 16:30

      IFK Bankeryd 2 (borta) F12


      18:30
    • 16:40

      Eksjö BK 2 (borta) F12


      18:40
    • 17:30

      BK Heid gul (hemma) F16


      19:30
  • 12Sön
    • 08:15

      Handbollsfestival F9


      13:15
    • 10:15

      Skövde HF Röd (hemma) F12


      12:15
    • 10:15

      HK Lidköping 2 (hemma) P11


      12:15
    • 11:20

      Falköpings AIK Handboll P10 (borta) P10


      13:20
    • 11:25

      IF HV Tidaholm (hemma) P11


      13:25
    • 12:25

      HP Skövde 90 Gul (borta) P10


      14:25
    • 12:35

      Skara HF Lila (hemma) F12


      14:35
    • 12:35

      IF HV Tidaholm (hemma) P11


      14:35
    • 13:30

      Träning P9/P8


      15:00
    • 13:45

      Kungälvs HK (hemma) F14


      15:45
    • 15:30

      HP Warta (hemma) Herrar Senior


      17:30
    • 15:30

      KOLLA PÅ A-LAG & VÅRT LAG P13/P14


      16:30
    • 16:05

      Torslanda HK F13 (hemma) F14


      18:05
    • 16:30

      Redbergslids IK Vit (borta) F16


      18:30
    • 16:30

      Matchkallelse: Grupp 1 och 2 P13/P14


      18:30
    • 17:20

      IFK Skövde HK BlåVit (hemma) P13/P14


      19:20
    • 17:30

      Redbergslids IK (borta) Damer Senior


      19:30
  • 13Mån
    v.46
  • 14Tis
    • 16:00

      Träning F11


      17:15
    • 17:00

      Träning F16


      18:30
    • 17:00

      Träning P10


      18:15
    • 17:00

      Träning F9


      18:00
    • 17:15

      Träning F10


      18:45
    • 18:15

      Träning P11


      19:30
    • 18:45

      Träning P13/P14


      20:15
    • 19:00

      Träning F13


      20:30
    • 20:15

      Träning P16


      21:30
  • 15Ons
    • 16:00

      Träning F11


      17:15
    • 16:30

      Träning F14


      18:00
    • 17:00

      Träning F10


      18:30
    • 17:15

      Träning F13


      18:45
    • 18:00

      Träning Damer Senior


      19:30
    • 18:30

      Träning F12


      20:00
    • 18:45

      Träning P16


      20:15
    • 19:30

      Träning Herrar Senior


      21:00
    • 20:00

      Träning F16


      21:30
  • 16Tor
  • 17Fre
    • 15:45

      Träning F16


      17:15
    • 16:15

      Träning F11


      17:30
    • 17:15

      Träning P16


      18:45
    • 17:30

      Träning F13


      19:00
  • 18Lör
    • 09:00

      Skövde HF Röd (hemma) F10


      11:00
    • 09:15

      Handbollsfestival Skövde lag 4 F8


      12:00
    • 09:15

      Handbollsfestival Skövde lag 5 F8


      12:00
    • 10:00

      IFK Mullsjö (borta) F12


      12:00
    • 10:00

      Träning Handbollsskola


      11:00
    • 11:10

      Eksjö BK 1 (hemma) F12


      13:10
    • 11:15

      IF Hallby HK blå (borta) F12


      13:15
    • 11:20

      Skövde HF Rosa (hemma) F10


      13:20
    • 12:30

      IF HV Tidaholm (hemma) F14


      14:30
    • 12:45

      Tibro HK 1 (hemma) F12


      14:45
    • 13:00

      HK Järnvägen (hemma) F16


      15:00
    • 13:45

      IF Hellton Karlstad (borta) Herrar Senior


      15:45
    • 17:30

      IK Lågan (hemma) F16


      19:30
    • 20:00

      Middag+lunch USM F16


      21:00
  • 19Sön
    • 07:50

      Sammandrag minihandboll Skövde P9/P8


      12:35
    • 08:30

      Matchkallelse: USM-laget P13/P14


      12:30
    • 10:00

      Skara HF Lila (borta) F12


      12:00
    • 10:00

      Skara HK 1 (borta) P13/P14


      12:00
    • 10:00

      Träning F9


      11:00
    • 10:15

      Tibro HK (borta) F10


      12:15
    • 10:30

      H43 Lund HF 2 (hemma) F16


      12:30
    • 11:15

      Falköpings AIK Handboll P13 (hemma) P13/P14


      13:15
    • 11:30

      Skövde HF Vit (borta) F10


      13:30
    • 12:00

      Sammandrag i Skara Handbollsskola


      15:00
    • 13:45

      Handbollsfestival Skara lag 1 F8


      16:20
    • 13:45

      Handbollsfestival Skara lag 2 F8


      16:20
    • 13:45

      Handbollsfestival Skara lag 3 F8


      16:20
    • 14:10

      IFK Skövde 2 (borta) P11


      16:10
    • 15:00

      KFUM Kalmar HK (hemma) F16


      17:00
    • 15:10

      IFK Skövde 3 (hemma) P11


      17:10
    • 16:30

      Skara HK 2 (hemma) P16


      18:30
  • 20Mån
    v.47
  • 21Tis
    • 16:00

      Träning F11


      17:15
    • 17:00

      Träning F16


      18:30
    • 17:00

      Träning P10


      18:15
    • 17:00

      Träning F9


      18:00
    • 17:15

      Träning F10


      18:45
    • 18:00

      Träning Herrar Senior


      19:30
    • 18:00

      HK Country Röd (borta) P10


      20:00
    • 18:15

      Träning P11


      19:30
    • 18:45

      Träning P13/P14


      20:15
    • 19:00

      Träning F13


      20:30
    • 20:15

      Träning P16


      21:30
  • 22Ons
    • 16:00

      Träning F11


      17:15
    • 16:30

      Träning F14


      18:00
    • 17:00

      Träning F10


      18:30
    • 17:15

      Träning F13


      18:45
    • 17:45

      Träning Herrar Senior


      18:45
    • 18:00

      Träning Damer Senior


      19:30
    • 18:30

      Träning F12


      20:00
    • 18:45

      Träning P16


      20:15
    • 19:30

      King River HK (hemma) Damer Senior


      21:30
    • 20:00

      Träning F16


      21:30
  • 23Tor
  • 24Fre
    • 12:00

      USM STEG 2 P13/P14


      00:00
    • 15:45

      Träning F16


      17:15
    • 16:15

      Träning F11


      17:30
    • 17:15

      Träning P16


      18:45
    • 17:30

      Träning F13


      19:00
  • 25Lör
    • Heldag

      USM STEG 2 P13/P14

    • 10:00

      Träning Handbollsskola


      11:00
    • 10:15

      HK Guldkroken Hjo (hemma) P11


      12:15
    • 11:00

      Träning F8


      12:00
    • 12:35

      HP Skövde 90- Svart (hemma) P11


      14:35
    • 12:40

      HK Country T Svart (borta) F13


      14:40
    • 13:00

      Melleruds HK (borta) F14


      15:00
    • 13:50

      Stenungsunds HK (hemma) F14


      15:50
    • 14:00

      Rosendals IK (hemma) Herrar Senior


      16:00
    • 14:00

      HK Country T Röd (borta) F13


      16:00
    • 15:10

      IFK Skövde HK 1 (borta) P10


      17:10
    • 16:10

      HK Country Svart (hemma) P10


      18:10
    • 16:10

      IFK Skövde 1 (borta) P11


      18:10
    • 17:10

      IFK Skövde 4 (borta) P11


      19:10
  • 26Sön
    • 00:00

      USM STEG 2 P13/P14


      19:00
    • 09:30

      Tibro HK F13 (borta) F13


      11:30
    • 10:10

      Skara HF 2 (borta) F11


      11:10
    • 10:45

      Eksjö BK (hemma) F13


      12:45
    • 11:20

      HK Guldkroken Hjo 3 (borta) F11


      12:20
    • 12:00

      Skara HK 2 (borta) P16


      14:00
    • 12:30

      HK Guldkroken Hjo 1 (borta) F11


      13:30
    • 13:00

      Eksjö BK (borta) F16


      15:00
    • 13:30

      Träning P9/P8


      15:00
    • 13:40

      HK Lidköping 3 (hemma) F11


      14:40
    • 14:50

      HK Guldkroken Hjo 1 (borta) F11


      15:50
    • 16:40

      GF Kroppskultur Vit (borta) F16


      18:40
    • 18:00

      KFUM Trollhättan (borta) Damer Senior


      20:00
  • 27Mån
    v.48
  • 28Tis
    • 16:00

      Träning F11


      17:15
    • 17:00

      Träning F16


      18:30
    • 17:00

      Träning P10


      18:15
    • 17:00

      Träning F9


      18:00
    • 17:15

      Träning F10


      18:45
    • 18:15

      Träning P11


      19:30
    • 18:45

      Träning P13/P14


      20:15
    • 19:00

      Träning F13


      20:30
    • 20:15

      Träning P16


      21:30
  • 29Ons
    • 16:00

      Träning F11


      17:15
    • 16:30

      Träning F14


      18:00
    • 17:00

      Träning F10


      18:30
    • 17:15

      Träning F13


      18:45
    • 18:00

      Träning Damer Senior


      19:30
    • 18:30

      Träning F12


      20:00
    • 18:45

      Träning P16


      20:15
    • 19:30

      Träning Herrar Senior


      21:00
    • 20:00

      Träning F16


      21:30
  • 30Tor