Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om HK Lidköping

Följ

HK Lidköping

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
HK Lidköping
Välj lag

Oktober 2023

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.39
    • 11:10

      HF Karlskrona (borta) F16


      13:10
    • 13:30

      Träning P9/P8


      15:00
    • 14:30

      Redbergslids IK (borta) F16


      16:30
  • 2Mån
    v.40
  • 3Tis
    • 16:00

      Träning F11


      17:15
    • 17:00

      Träning F16


      18:30
    • 17:00

      Träning P10


      18:15
    • 17:00

      Träning F9


      18:00
    • 17:15

      Träning F10


      18:45
    • 18:15

      Träning P11


      19:30
    • 18:20

      Träning Herrar Senior


      19:50
    • 18:45

      Träning P14/P15


      20:15
    • 19:00

      Träning F13


      20:30
    • 20:15

      Träning P16


      21:30
  • 4Ons
    • 16:00

      Träning F11


      17:15
    • 16:30

      Träning F14


      18:00
    • 17:00

      Träning F10


      18:30
    • 17:15

      Träning F13


      18:45
    • 17:45

      Träning Herrar Senior


      18:45
    • 18:00

      Träning Damer Senior


      19:30
    • 18:30

      Träning F12


      20:00
    • 18:45

      Träning P16


      20:15
    • 19:30

      IF Hellton Karlstad (hemma) Damer Senior


      21:30
    • 19:30

      Föräldramöte F16


      20:30
    • 20:00

      Träning F16


      21:30
  • 5Tor
  • 6Fre
    • 15:45

      Träning F16


      17:15
    • 16:15

      Träning F11


      17:30
    • 17:15

      Träning P16


      18:45
    • 17:30

      Träning F13


      19:00
  • 7Lör
    • Heldag

      USM Steg 1 P14/P15

    • 10:00

      Träning Handbollsskola


      11:00
    • 11:00

      Träning F8


      12:00
    • 12:15

      IFK Bankeryd Vit (hemma) F13


      14:15
    • 12:30

      IK Sävehof 3 (hemma) F14


      14:30
    • 12:30

      Schema-USM för Kiosk sekretariat och matchar P14/P15


      00:00
    • 13:30

      IF Hallby HK blå (borta) F16


      15:30
    • 13:30

      Heja på laget på USM!!! P14/P15


      00:00
    • 14:00

      Rådåsgården med övernattning P11


      00:00
    • 14:35

      IK Cyrus (hemma) F13


      16:35
    • 15:00

      Kärra HF 2 (borta) F16


      17:00
  • 8Sön
    • 00:00

      Schema-USM för Kiosk sekretariat och matchar P14/P15


      13:30
    • 00:00

      Heja på laget på USM!!! P14/P15


      12:30
    • 00:00

      Rådåsgården med övernattning P11


      11:00
    • 09:00

      Skara HF Lila (borta) F12


      11:00
    • 10:00

      HK Country Röd (borta) F10


      12:00
    • 10:00

      Match Skövde F10


      11:00
    • 10:20

      IFK Bankeryd 2 (hemma) F12


      12:20
    • 12:00

      IFK Karlsborg (borta) F10


      14:00
    • 12:00

      Match Karlsborg F10


      14:15
    • 12:15

      IFK Skövde HK P15 2 (borta) P16


      14:15
    • 12:30

      HK Country T Röd (borta) F13


      14:30
    • 13:15

      Skövde HF Rosa (hemma) F10


      15:15
    • 13:30

      Träning P9/P8


      15:00
    • 13:50

      HK Country T Svart (borta) F13


      15:50
    • 15:20

      Tibro HK F14 (borta) F14


      17:30
    • 15:35

      IK Baltic (borta) Damer Senior


      17:35
    • 16:00

      Premiär herrlaget HK Lidköping


      17:00
    • 16:00

      Stenungsunds HK (hemma) Herrar Senior


      18:00
    • 16:00

      Herrpremiär-Nu fyller vi hallen Handbollslekis


      17:00
    • 16:00

      Herrpremiär-Nu fyller vi hallen Handbollsskola


      17:00
    • 16:00

      Herrpremiär-Nu fyller vi hallen P9/P8


      17:00
    • 16:00

      Herrpremiär-Nu fyller vi hallen P10


      17:00
    • 16:00

      Herrpremiär-Nu fyller vi hallen P14/P15


      17:00
    • 16:00

      Herrpremiär-Nu fyller vi hallen P16


      17:00
    • 16:00

      Herrpremiär-Nu fyller vi hallen F8


      17:00
    • 16:00

      Herrpremiär-Nu fyller vi hallen F9


      17:00
    • 16:00

      Herrpremiär-Nu fyller vi hallen F10


      17:00
    • 16:00

      Herrpremiär-Nu fyller vi hallen F11


      17:00
    • 16:00

      Herrpremiär-Nu fyller vi hallen F12


      17:00
    • 16:00

      Herrpremiär-Nu fyller vi hallen F13


      17:00
    • 16:00

      Herrpremiär-Nu fyller vi hallen F14


      17:00
    • 16:00

      Herrpremiär-Nu fyller vi hallen F16


      17:00
    • 16:40

      Falköpings AIK Handboll F14 (borta) F14


      18:40
  • 9Mån
    v.41
  • 10Tis
    • 16:00

      Träning F11


      17:15
    • 17:00

      Träning F16


      18:30
    • 17:00

      Träning P10


      18:15
    • 17:00

      Träning F9


      18:00
    • 17:15

      Träning F10


      18:45
    • 18:15

      Träning P11


      19:30
    • 18:20

      Träning Herrar Senior


      19:50
    • 18:45

      Träning P14/P15


      20:15
    • 18:45

      Träning F13


      20:30
    • 19:00

      u-lags match Damer Senior


      20:30
    • 20:15

      Träning P16


      21:30
  • 11Ons
    • 16:00

      Träning F11


      17:15
    • 16:30

      Träning F14


      18:00
    • 17:00

      Träning F10


      18:30
    • 17:15

      Träning F13


      18:45
    • 18:00

      Träning Damer Senior


      19:30
    • 18:30

      Träning F12


      20:00
    • 18:45

      Träning P16


      20:15
    • 19:30

      Träning Herrar Senior


      21:00
    • 20:00

      Träning F16


      21:30
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 15:45

      Träning F16


      17:15
    • 16:15

      Träning F11


      17:30
    • 17:30

      Träning F13


      19:00
    • 19:30

      HK Country (hemma) P16


      21:30
    • 19:30

      Heja på A-pojkarna!! P14/P15


      20:30
  • 14Lör
    • 09:15

      IFK Skövde HK 1 (hemma) P10


      12:30
    • 10:00

      Träning Handbollsskola


      11:00
    • 10:10

      IFK Skövde 3 (borta) P11


      12:10
    • 10:15

      HK Lidköping 3 (hemma) F12


      12:15
    • 11:00

      Träning F8


      12:00
    • 11:10

      Skara HK (borta) P11


      13:10
    • 11:35

      HK Country Svart (hemma) P10


      13:35
    • 12:00

      HK Guldkroken Hjo 3 (borta) F11


      13:00
    • 12:20

      HK Lidköping 1 (hemma) F11


      13:20
    • 13:15

      Skara HF 2 (borta) F11


      14:15
    • 13:30

      HK Guldkroken Hjo 1 (hemma) F11


      14:30
    • 13:45

      Habo HK 2 (hemma) F12


      15:45
    • 14:40

      HK Guldkroken Hjo 1 (hemma) F11


      15:40
    • 15:00

      Habo HK 2 (borta) F12


      17:00
    • 15:30

      HF Somby Skövde (hemma) Damer Senior


      17:30
    • 17:00

      Ludvika HF (borta) F14


      19:00
    • 17:30

      IK Sävehof 3 (hemma) F16


      19:30
  • 15Sön
    • 09:00

      IF HV Tidaholm (borta) P14/P15


      11:00
    • 09:40

      Matchkallelse: Grupp 1 och 3 P14/P15


      13:30
    • 10:20

      IFK Bankeryd (hemma) P14/P15


      12:20
    • 10:45

      HK Brukspôjkera (borta) F14


      12:45
    • 11:20

      HK Country Röd (hemma) P10


      13:20
    • 11:20

      Skara HK 3 (borta) P14/P15


      13:20
    • 12:40

      HK Country Svart (borta) P14/P15


      14:40
    • 12:50

      IFK Karlsborg (hemma) P11


      14:50
    • 13:00

      Sollentuna HK (hemma) F14


      15:00
    • 13:30

      Träning P9/P8


      15:00
    • 17:30

      Skövde HF (hemma) F16


      19:30
    • 18:30

      Backa HK (borta) Herrar Senior


      20:30
  • 16Mån
    v.42
  • 17Tis
    • 16:00

      Träning F11


      17:15
    • 17:00

      Träning F16


      18:30
    • 17:00

      Träning P10


      18:15
    • 17:00

      Träning F9


      18:00
    • 17:15

      Träning F10


      18:45
    • 18:15

      Träning P11


      19:30
    • 18:20

      Träning Herrar Senior


      19:50
    • 18:45

      Träning P14/P15


      20:15
    • 19:00

      Träning F13


      20:30
    • 20:15

      Träning P16


      21:30
  • 18Ons
    • 16:00

      Träning F11


      17:15
    • 16:30

      Träning F14


      18:00
    • 17:00

      Träning F10


      18:30
    • 17:15

      Träning F13


      18:45
    • 18:00

      Träning Damer Senior


      19:30
    • 18:30

      Träning F12


      20:00
    • 18:45

      Träning P16


      20:15
    • 19:30

      Träning Herrar Senior


      21:00
    • 20:00

      Träning F16


      21:30
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 15:45

      Träning F16


      17:15
    • 16:15

      Träning F11


      17:30
    • 17:15

      Träning P16


      18:45
    • 17:30

      Träning F13


      19:00
    • 21:00

      Vuxna på stan F14


      00:00
  • 21Lör
    • 00:00

      Vuxna på stan F14


      01:00
    • 09:00

      Skövde HF Vit (borta) F13


      11:00
    • 09:00

      Skara HF 1 (borta) F10


      11:00
    • 09:00

      Match Skara HF F10


      12:30
    • 09:30

      Handbollsfestival F9


      13:00
    • 10:00

      Träning Handbollsskola


      11:00
    • 10:00

      Match Skara HF F10


      12:30
    • 10:15

      HK Lidköping 1 (hemma) F10


      12:15
    • 11:00

      Träning F8


      12:00
    • 11:15

      IK Baltichov gul (borta) F14


      13:15
    • 11:30

      Skara HF 1 (borta) F10


      13:30
    • 13:05

      Ale Handboll Orange (hemma) F14


      15:05
    • 13:30

      Stenungsunds HK (borta) Damer Senior


      15:30
  • 22Sön
    • 08:00

      Spelarutbildning tema 1, F14 F14


      17:00
    • 09:30

      Träning P9/P8


      15:00
    • 09:40

      Dömning (Minihandboll) P14/P15


      14:00
    • 10:00

      HK Guldkroken Hjo (borta) F13


      12:00
    • 11:10

      Habo HK (borta) F13


      13:10
    • 14:00

      Kungälvs HK 2 (hemma) F16


      16:00
  • 23Mån
    v.43
  • 24Tis
    • 16:00

      Träning F11


      17:15
    • 17:00

      Träning F16


      18:30
    • 17:00

      Träning P10


      18:15
    • 17:00

      Träning F9


      18:00
    • 17:15

      Träning F10


      18:45
    • 18:15

      Träning P11


      19:30
    • 18:20

      Träning Herrar Senior


      19:50
    • 18:45

      Träning P14/P15


      20:15
    • 19:00

      Träning F13


      20:30
    • 20:15

      Träning P16


      21:30
  • 25Ons
    • 16:00

      Träning F11


      17:15
    • 16:30

      Träning F14


      18:00
    • 17:00

      Träning F10


      18:30
    • 17:15

      Träning F13


      18:45
    • 18:00

      Träning Damer Senior


      19:30
    • 18:30

      Träning F12


      20:00
    • 18:45

      Träning P16


      20:15
    • 19:15

      Alingsås HK (borta) F16


      21:15
    • 19:30

      Träning Herrar Senior


      21:00
  • 26Tor
    • 16:30

      Träning F12


      17:45
    • 16:30

      Träning P10


      17:45
    • 17:00

      Träning P9/P8


      18:30
    • 17:30

      Träning P14/P15


      19:00
    • 17:45

      Träning P11


      19:00
    • 19:00

      Träning Damer Senior


      20:15
    • 19:00

      Träning F14


      20:30
    • 19:00

      IF Hallby HK vit (borta) F16


      21:00
    • 20:15

      Träning Herrar Senior


      21:30
  • 27Fre
    • 15:45

      Träning F16


      17:15
    • 16:15

      Träning F11


      17:30
    • 17:15

      Träning P16


      18:45
    • 17:30

      Träning F13


      19:00
  • 28Lör
    • 09:00

      Lagdag F12


      00:00
    • 09:50

      IF HV Tidaholm (hemma) F14


      11:50
    • 10:00

      Träning Handbollsskola


      11:00
    • 10:20

      Skövde HF Röd (hemma) F10


      12:20
    • 11:00

      Träning F8


      12:00
    • 11:20

      HK Country (borta) F13


      13:20
    • 11:50

      HP Tibro (hemma) P10


      13:15
    • 12:10

      Skara HF (hemma) F14


      14:10
    • 12:10

      IFK Skövde 2 (borta) P11


      14:10
    • 12:20

      IF HV Tidaholm- 1 (hemma) F11


      13:20
    • 12:40

      IF Hallby HK blå (hemma) F13


      14:40
    • 12:45

      Matchkallelse: Grupp 1 och 4 P14/P15


      19:30
    • 13:10

      HP Skövde 90 (hemma) P11


      15:10
    • 14:00

      HP Warta (hemma) Damer Senior


      16:00
    • 14:40

      Falköpings AIK Handboll F11 (hemma) F11


      15:40
    • 15:15

      IF Hallby HK (borta) P14/P15


      17:15
    • 16:10

      Falköpings AIK Handboll P11 (borta) P11


      18:10
    • 16:15

      Mariestads AIF P10 (borta) P10


      18:15
    • 16:30

      HP Tibro P16 (hemma) P16


      18:30
    • 16:45

      Eksjö BK P13 (hemma) P14/P15


      18:45
    • 17:10

      IFK Skövde 1 (borta) P11


      19:10
    • 17:15

      HP Skövde 90 Svart (borta) P10


      19:15
  • 29Sön
    • 00:00

      Lagdag F12


      09:00
    • 10:15

      HK Country Svart (hemma) F10


      12:15
    • 10:15

      Skövde HF Vit (hemma) F11


      11:15
    • 10:15

      IF HV Tidaholm - 2 (hemma) F11


      11:15
    • 10:25

      Önnereds HK Vit (borta) F14


      12:25
    • 11:30

      Skövde HF Rosa (borta) F11


      12:30
    • 12:15

      Kärra HF 2 (hemma) F14


      14:15
    • 12:35

      Tibro HK (hemma) F10


      14:35
    • 12:35

      Skara HF 1 (hemma) F11


      13:35
    • 13:30

      Träning P9/P8


      15:00
    • 18:30

      HB 78 Jönköping (borta) Herrar Senior


      20:30
  • 30Mån
    v.44
  • 31Tis